Autobusem do Vsetína!

Karlovarští hokejisté bojují o postup do Extraligy a prvním soupeřem, kteří se jim postaví do cesty, budou hokejisté ze Vsetína. První zápasy nás čekají v úterý a ve středu (27. a 28. únor), kdy se utkáme s valachy v KV Aréně. Hned o několik dní později nás bude čekat první venkovní dvojzápas, 3. a 4. března se vydáme do Vsetína. A na tento výjezd vypisujeme autobusový výjezd!

Vzhledem ke skvělému víkendovému termínu jsme se rozhodli, že posádka autobusu stráví na východě Republiky noc. Tím pádem se nemusíme otravovat složitým dvojitým přesunem a můžeme si užít i pozápasové pivní radovánky. Cena za cestu je 800,- kč, cena za ubytovaní se bude pohybovat okolo 500,- kč (záleží na počtu výjezdníků). Pokud se nám autobus podaří zaplnit, o zajištění ubytování se postaráme my.

Apelujeme na všechny fanoušky karlovarského hokeje, aby si zajistili volno a vyjeli s námi na 3. a 4. čtvrtfinálé zápasy na Valašsko. Nikde není psáno, že to nemusejí být naše poslední zápasy v letošní sezóně. Pojďme se hecnout a vytvořit Energii dobrou atmosféru i na druhé straně Republiky!

Jak se přihlásit?

Se začátkem Play-off měníme také přihlašování na autobusové výjezdy. Jediná možnost, jak se přihlásit, je buď osobně v kotli během domácích zápasů nebo přihláškou na mailovou adresu vyjezdy@carlsbadultras.cz (počet osob, jména…). Prosíme všechny, aby tyto nastavená pravidla dodržovali bez výjimek.

Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit kohokoli z výjezdu.

 

 

5 (100%) 2 hlas[ů]
Facebooktwittergoogle_plus
Můžete odpovědět na kometář, nebo se vrátit zpět nahoru.

Komentovat

Powered by WordPress and MasterTemplate
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat