O nás

Charakteristika naší skupiny by se dala shrnout do tří bodů:

1. JÁDRO
Cílem naší skupiny je snažit se být aktivním jádrem našeho kotle. Chceme Energii při všech utkáních zajišťovat co nejlepší (akustickou i vizuální) podporu a strhávat k tomu i ostatní a spolupracovat s nimi, aby se náš kotel mohl nadále zlepšovat a abychom na něj mohli být hrdí.

2. FANATISMUS
Prakticky jsme všichni „blázni“, kteří vyráží za naším celkem do dalekých končin, řveme z plných plic, i kdyby se prohrávalo 0:10, stojíme za Energií i ve chvílích, kdy ti nefanatičtí už dávno zlomili hokejku.

Nevadí nám přijít pomoct s choreem, i když volným časem nepřekypujeme,
nevadí nám používání vlajek a chorea, i když není vidět na hřiště a na hru,
nevadí nám jet 12 hodin do Vítkovic, i když si musíme brát volno z práce…

Být postihnut nemocí zvanou Fanatismus znamená nikdy se nevyléčit…

3. MENTALITA ULTRA
Přiznáváme se k opravdovým ideálům ultra – nejen co se týče stylu fandění, ale i našich postojů a jejich vyjadřování. Budeme se snažit, aby náš kotel byl hoden označení ultras (bez nesprávných výkladů tohoto slova)! Chceme se postupně přibližovat k tomuto ideálu a předávat tyto myšlenky i lidem kolem sebe.

Novodobá historie naší skupiny se píše od 13. prosince 2010 a jejími spoluzakladateli bylo pět fanoušků, kterým není lhostejná budoucnost našeho kotle a chtějí pokračovat v práci na jeho rozvoji. Mezitím se náš počet už více než ztrojnásobil. Nejde nám ale o kvantitu, mnohem více nám záleží na plnění cílů, které jsme si předsevzali. Pro náš slavný klub a jeho kotel!

Semper fidelis!

Powered by WordPress and MasterTemplate
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat