Reorganizace kotle!

Před sobotním utkáním proti Kadani jsme si připravili drobné stavební úpravy a rádi bychom poprosili všechny fanoušky, jenž navštěvují sektor 105, aby byli tak laskaví a následující řádky si přečetli a dodržovali je. Velmi nám na tom záleží.

Jedná se o jediné – instalovali jsme lehkou a přenosnou konstrukci, na kterou budeme od sobotní zápasu věšet vlajky. Konstrukce se nachází ve třetí řadě od plexiskla – rádi bychom tedy poprosili všechny, jenž rádi stojí i ve spodních řadách či u plexiskla, aby si stoupli nad novou konstrukci, na které budeme mít pověšené vlajky skupiny. Účel je jednoduchý – reprezentativní vlajky daleko lépe vyniknou pod skupinou fandících fanoušků, než když je utopená nad sektorem, kde často postává dost fanoušků.

Nařídit Vám nic nemůžeme, ale slušně požádat ano. Buďte, prosím, tak ohleduplní ke skupině lidí, jenž se celoročně snaží o lepší atmosféru při zápasech HCE, ať už díky supportu, malovaných plachet nebo výrobou suvenýrů. Je to další dílek do mozaiky, jak posunout fanouškovskou kvalitu v Karlových Varech o další stupínek výše. Díky všem za pochopení a těšíme se na společné tribunové zážitky!

 

5 (100%) 2 hlas[ů]
Facebooktwittergoogle_plus
Můžete odpovědět na kometář, nebo se vrátit zpět nahoru.

Komentovat

Powered by WordPress and MasterTemplate
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat