Výjezdy

DERBY-VÝJEZDY DO CHOMUTOVA A PLZNĚ

V neděli 2. prosince čeká karlovarskou Energii extraligové utkání na ledě chomutovských Pirátů a na tento zápas organizujeme vlakový výjezd! Sraz je ve 13:00 u vestibulu na Horním Nádraží v KV, odjezd vlaku ve 13:16. Cena jízdenky za jednu dospělou osobu bez slev je okolo 50kč (i zpáteční), samozřejmě nakoupíme skupinovou jízdenku, takže cena může výrazně klesnout. Apelujeme na všechny, jenž chtějí vyjet spolu s námi vlakem, aby byli na srazu včas, nejlépe s předstihem. Na tento výjezd není potřeba žádná registrace, jen přijít ve stanovený čas na sraz, mít dobrou náladu a chuť podpořit Energii na ledě soupeře!

Týden po výjezdu do Chomutova, přesněji v neděli 9. prosince, se vydáme na půdu největšího rivala, plzeňské Škodovky! Na tento výjezd vyhlašujeme naprostou mobilizaci – každý fanoušek varské Energie, jenž raději sleduje utkání naživo na stadionu a nesedět doma u streamu, musí vyjet do Plzně a hlasitě podpořit Energii, potažmo naše Lázeňské město!

Cena za cestu v autobuse na jednu osobu činí 200 korun, částku budeme vybírat v den odjezdu na srazu + v případě zájmu můžete platit i vstup na stadion, lístky hromadně koupíme a následně rozdáme. Přesný odjezd od KV Arény bude včas upřesněn. Pokud si chcete zajistit své místo v autobuse, neváhejte a přihlašte se na mailové adrese vyjezdy@carlsbadultras.cz, případně na telefonním čísle 602 633 048.

V případě, že se včas neodhlásíte nebo nepřenecháte své zamluvené místo do 24hodin před odjezdem, platíte plnou výši výjezdu!

 

Powered by WordPress and MasterTemplate